juras administracijaLatvijas-ugunsdzsju-asocicija

Sazinieties ar mums jau šodien!

 + 371 29470407 

info@grenadeserviss.lv 

CIVILĀS AIZSARDZĪBAS PLĀNA IZSTRĀDE

Kas ir civilās aizsardzības plāns?

Jums nepieciešams civilās aizsardzības plāns, taču kas tas ir? Saskaņā ar Civilās aizsardzības likumu, civilā aizsardzība — organizatorisku, inženiertehnisku, ekonomisku, finansiālu, sociālu, izglītojošu un zinātnisku pasākumu kopums, kuru īsteno, lai nodrošinātu reaģēšanu katastrofu gadījumos vai pastāvot katastrofas draudiem, kā arī atbalstītu valsts aizsardzības sistēmas vajadzības, ja noticis militārs iebrukums vai sācies karš.

Kādēļ nepieciešams civilās aizsardzības plāns?

Likuma mērķis ir radīt civilās aizsardzības sistēmu katastrofu pārvaldīšanai, nodrošinot tās darbības tiesiskos un organizatoriskos pamatus cilvēku, īpašuma un vides aizsardzībai katastrofu gadījumos un pastāvot katastrofas draudiem.

Kam nepieciešams civilās aizsardzības plāns?

Civilās aizsardzības sistēmu veido valsts iestādes, pašvaldības, komersanti, kā arī visi darbspējīgie Latvijas pilsoņi un nepilsoņi. Personu apvienības un pārējie iedzīvotāji sistēmā var iekļauties brīvprātīgi. Sistēmas organizācijas pamatā ir administratīvi teritoriālais princips. Tās struktūras teritoriālās pamatvienības ir novadi un republikas pilsētas.

Civilās aizsardzības likums nosaka, ka iestāžu un komersantu uzdevums ir izstrādāt civilās aizsardzības plānu, ja:

Objekts ir paaugstinātas bīstamības;

Ja objektā var atrasties vairāk kā 50 cilvēku.

Civilās aizsardzības plānu izstrādā Grenade&Serviss

Grenade&Serviss piedāvā izstrādāt civilās aizsardzības plānu un saskaņot to ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu. Jūs saņemsiet pilnībā gatavu, saskaņotu civilās aizsardzības plānu un Jums būs skaidra rīcība ārkārtas gadījumos. Jūsu vajadzībām atbilstošu plānu varēsim izstrādāt arī tad, ja Jūsu objekts ir paaugstinātas bīstamības vai ir jāievēro citi specifiski nosacījumi.

Civilās aizsardzības plāna izstrāde notiks atbilstoši Jūsu uzņēma specifikai un visām Ugunsdrošības noteikumu prasībām.

 

Jauns tiesiskais regulējums civilās aizsardzības jomā. Uzzini, kas mainās no 01.10.2016, kad stāsies spēkā Civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas likums! docx

lvenrues

Laiks noskatīt dūmu detektorus!

 

Vakances!

 

Jaunākās akcijas!

 

Darba laiks darba dienās

9:00 - 17:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās nestrādājam!

Kontakti

 

 + 371 29470407 

  info@grenadeserviss.lv