juras administracijaLatvijas-ugunsdzsju-asocicija

Sazinieties ar mums jau šodien!

 + 371 29470407 

info@grenadeserviss.lv 

EVAKUĀCIJAS UN TERITORIJAS PLĀNU IZSTRĀDE

Evakuācijas un teritorijas plāni nepieciešami ikvienā objektā, kurā var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem un lai to izstrādātu pareizi, ir nepieciešamas speciālas zināšanas gan par ugunsdrošības prasībām, gan par tehniskajiem apzīmējumiem un plāna izveidi. Lai Jūsu objektā būtu pilnīgi precīzi evakuācijas un teritorijas plāni, izvēlieties pakalpojumus Grenade&Serviss!

Evakuācijas plāni

Saskaņā ar Ugunsdrošības noteikumu prasībām objektos, kuros var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem, ir jāizstrādā evakuācijas plāns. Evakuācijas plāni jāizstrādā atbilstoši Latvijas valsts standarta LVS 446 prasībām. Evakuācijas plāni jāizvieto redzamās vietās, lai tie būtu viegli pamanāmi un saprotami.

Aicinām Jūs sazināties ar mūsu speciālistiem un pasūtīt evakuācijas plāna izstrādi. Tas tiks izveidots atbilstoši visām likuma prasībām, Jūsu izvēlētajā formātā un telpās izvietots tik eksemplāros, cik tas nepieciešams ievērojot likumu prasības.

Evakuācijas plānus izstrādājam A2, A3 un A4 formātos, kā arī lielākos, nestandarta izmēros. Pēc Jūsu izvēles radīsim arī īpaši lielu izmēru plānus, kuri būs redzami arī no daudzu metru attāluma.

Teritorijas plāni

Ugunsdrošības noteikumi nosaka, ka objektos ar savu teritoriju, kuros ir objektam piederīgi ugunsdzēsības hidranti vai ūdens ņemšanas vietas pie iebrauktuves teritorijā jāizstrādā teritorijas plāns, kurā jāapzīmē iebraukšanas un izbraukšanas virzieni, kā arī ūdens ņemšanas vietu lokācija.

lvenrues

Laiks noskatīt dūmu detektorus!

 

Vakances!

 

Jaunākās akcijas!

 

Darba laiks darba dienās

9:00 - 17:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās nestrādājam!

Kontakti

 

 + 371 29470407 

  info@grenadeserviss.lv