juras administracijaLatvijas-ugunsdzsju-asocicija

Sazinieties ar mums jau šodien!

 + 371 29470407 

info@grenadeserviss.lv 

Dūmu signālierīces

 

Dūmu detektors SD218 (AR  KRONA BATERIJU)

 

Produkta kods - SD218

 

Priekšrocības:

- Vienkārša uzstādīšana;

- Automātiska testa funkcija;

- Skaņas signāls avārijas gadījumā.

 

Sertifikāti - CE; EN 14604.

 

 

Parametri Vērtības
Trokšņa līmenis, dB 85 db/3m
Barošana 9V baterija (komplektā ir iekļauta)
Darbības temperatūra, (°C Min/Max) -10/+50
Izmērs, mm Ø102x35(H)
Svars 130g (ar bateriju)

dumu-detektora-magnetu-montazas-plaksne

dumu-detektora-magnetu-montazas-plaksne1

dumu-detektora-magnetu-montazas-plaksne2 dumu-detektora-magnetu-montazas-plaksne3 dumu-detektora-magnetu-montazas-plaksne4 dumu-detektora-magnetu-montazas-plaksne5

 

 

Magnēts dūmu detektoru stiprināšanai pie griestiem

Produkta kods - MDD

 

Ērts risinājums dūmu detektoru stiprināšanai pie griestiem. Šis ir universāls risinājums dūmu detektoru stiprināšanai pie griestiem.
Pateicoties šim risinājumam, dūmu detektora uzstādīšana un noņemšana vajadzības gadījumā (dūmu detektora testēšanai, baterijas nomaiņai u.c.) ir ērta un vienkārša.
Šis risinājums nav piemērots: vinila tapetēm, putuplasta, nerūsējoša pārklājuma, silikonizētām vai ar teflonu pārklātas virsmām.
Piemērots dūmu detektoriem kuru diametrs ir mazāks par 8 cm.


Tehniskie parametri:
AUGSTUMS: 0.10 CM
DIAMETRS: 7.00 CM
SVARS 0.055 KG

Gazes-detectors-GD401R-150x150

GD401=Lokālais gāzes detektors.

 

Konstatē: visa veida deggāzes,
sašķidrināto naftas gāzi (butāns, propoāns, ko izmanto
normālos un mini cilindros), sašķidrināto dabasgāzi
(metāns), t.sk. pilsētas gāzi.
Lieliski piemērots virtuvēm.
Trauksmes signāls 85 dB.
Darba temperatūra: –10°C līdz 50°C.
Pieļaujamais mitruma līmenis – zem 95% RH.
Pārbaudes poga.
Izmēri: 12 x 7 x 5 cm.
Sertificēts atbilstoši standartam CE, EN 50194:2000, EN60950:2006

 

Lietošanas Instrukcija

 

smoke sabre

SMOKE SABRE 150 ml

 

Smoke Sabre ir nākamais solis dūmu detektoru testeru dizaina risinājumos. Visiem citiem spiediena aerosola tipa dūmu detektoru testeriem piemīt īpašība, ka, nepareizas lietošanas gadījumā, tie veido nosēdumus uz dūmu detektora korpusa un/vai tā iekšpusē. Šie nosēdumi var izraisīt dūmu detektora plastmasas korpusa krāsas maiņu, putekļu uzkrāšanos, ietekmēt detektora uztvertspēju un, atsevišķos gadījumos, izraisīt koroziju, detektora plaisāšanu vai pilnīgu funkciju zaudējumu. Nosēdumi veidojas, kad testēšanas aerosoli tiek lietoti pārāk tuvu detektoriem vai dūmu signalizācijai, par spīti norādījumiem lietošanas instrukcijā, to nedarīt.

 

Smoke Sabre nav iespējams lietot pārāk tuvu detektoram un tas novērš bīstamu nosēdumu veidošanos, kamēr tiek fokusēta un mērķēta spiediena aerosola dūmu testa gāze.

 

Kad Smoke Sabre atrodas slēgtā pozīcijā, tiek liegta piekļuve izsmidzināšanas pogai. Aerosolu var izsmidzināt vienīgi tad, kad Smoke Sabre ir pilnībā izvirzīts. Lietojot, gaiss tiek iesūknēts caur tam paredzētajām atverēm, kas palīdz "dūmu" daļiņu izsmidzināšanai gaisā. Rezultātā tiek iegūts efektīvāks tests, nodrošinot labāku detektora ieslēgšanos, izmantojot mazāk gāzes un samazinot izmaksas, turklāt novēršot bīstamu nosēdumu veidošanos.

 

Var tikt rekomendēts izmantot citus produktus kopā ar aksesuāriem, kas novērš izsmidzināšanu pārāk tuvu detektoram. Ar Smoke Sabre šāda iespēja nepastāv. Smoke Sabre jau ir daļa no iekārtas, bez kuras tas nevar tikt izmantots.

 

Smoke Sabre ir universāla testa iekārta, kas paredzēta visiem dūmu detektoriem, kas pieejami pārdošanā.

 

Izvelkamais korpuss sastāv no 100% bio-degradējamas plastmasas, padarot to par vienīgo dūmu detektoru testeri, kas ir gan otrreizēji pārstrādājams, gan ekologiski draudzīgs.

 

Smoke Sabre atbilst globālajiem testēšanas standartiem un ir lielāko dūmu detektoru ražotāju atbalstīts.

AEROZ.BAL Prece izpārdota!

Dūmu detektoru testeris(aerosols) 

Dūmu detektoru pārbaudes aerosols 150 ml.     

  Solo-A5

SOLO A5

Dūmu detektoru testeris(aerosols) Dūmu detektoru pārbaudes aerosols 250 ml.     

  DMU-DETEKTORI-Eea-acs S0501-AE-FR

S0501-AE-FR

Autonomais dūmu detektors 2gb.blisterī , 2 AAA baterijas katram dūmu detektoram

 

 

 Lietošanas instrukcija

lm-201a p1

CO gāzes detektors LM-201A

 

Specifikācija

 

Oglekļa monoksīds jeb tvana gāze (CO) – ir bezkrāsaina, bez garšas, smaržas, degoša, ļoti indīga un toksiska gāze, kas veidojas visu oglekli saturošo vielu nepilnīgas sadegšanas procesos. Cilvēkiem tā ir ārkārtīgi bīstama – tā iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu, acīm, elpceļiem, sirdi un asinsvadiem; ļoti augsta tvana gāzes koncentrācija var izraisīt komu un pat nāvi. Tvana gāzei izplatoties nakts laikā, cilvēks var zaudēt dzīvību pāris minūšu laikā.
 
Šī iemesla dēļ ir nepieciešams pasargāt sevi un savus tuvākos pret šādiem neparedzētiem, nāvējošiem gadījumiem.  
Ir svarīgi nekavējoties apzināties tvana gāzes izplatīšanos un informēt par to cilvēkus maksimāli ātri – šim nolūkam ideāli noder mūsu piedāvājumā esošais tvana gāzes sensors LM-201A. Tiklīdz sensors piefiksē gāzes izplatīšanos, tas brīdina par to ar gaismas indikāciju un skaņas signālu, norādot, ka nepieciešams evakuēt cilvēkus un izvēdināt telpas. Sensors LM-201A tiek izmantota kā atsevišķa neatkarīga vienība, ko darbina trīs AA sārma baterijas. 
Vienkārša uzstādīšana un pievilcīga cena – šie ir iemesli, kāpēc šī signalizācija ierīkojama ikvienā apkures vai palīgtelpā.

 

Sertificēts: EN 50291

 

Parametri

Vērtības

Skaļums, dB

>85

Strāva

Gaidīšanas: <80uA; Darba režīms: 0,4 ~ 1.5mA; Alarm Mode: 50 ~ 65mA

Reaģēšanas laiks

50 ppm: 60-90 minūtes; 100ppm: 10-40 minūtes; ≥300ppm: 3 minūšu laikā

Relatīvs mitrums

95% RH

Barošana

3x1,5V AA baterijas

Darbības temperatūra, (°C Min/Max)

-10/+40

Masa, kg

0,22

Izmērs, mm

120 x 90 x 40

Dūmu detektori

Gandrīz ik dienu dzirdam par kārtējo ugunsnelaimi, kas paņem sev līdzi cilvēku dzīvību. Tomēr tikai nedaudzi aizdomājas, ka tas var skart arī viņus. Kā liecina statistika, lielākoties nāves gadījumus izraisa nosmakšana dūmos, nevis pati uguns, tāpēc svarīgi laikus uzzināt par ugunsnelaimi. Autonomais dūmu detektors ir efektīva ierīce, kas brīdinās par gaidāmo nelaimi un ļaus to novērst. Dūmu detektori jeb bezvadu dūmu detektori ir autonomas, ar baterijām darbināmas ierīces. Tās ir aprīkotas ar fotoelektronisku dūmu atpazīšanas ietaisi, kas, fiksējot konkrētu dūmu koncentrāciju telpā, sāk signalizēt. Skaņa ir tik spalga, ka var atmodināt arī cieši aizmigušu cilvēku. Tirgū tiek piedāvāti Vācijā, Somijā, Polijā, Korejā un citās valstīs ražoti dūmu detektori, taču tie būtiski neatšķiras - galvenais to kvalitātes rādītājs ir CE marķējums, kas apliecina atbilstību Eiropas Savienības pastāvošajām prasībām. Nav īpašas atšķirības vai pērkat dūmu detektoru par desmit vai trīsdesmit eiro, jo drošības ziņā tie ir analoģiski.

Kur detektori izvietojami?

Viens dūmu detektors ir paredzēts 25-30 m2 telpai. Ja telpā ir kāda starpsiena, ari ieteicams izvietot papildu dūmu detektoru, jo dūmi nemēdz apiet šķēršļus. Šos detektorus montē vietās, kur tie visātrāk reaģētu uz degšanas produktiem. Lai ugunsdrošības ierīce būtu efektīgāka, to novieto visaugstākajā punktā telpas centrā. Vislabāk izvietot vienu dūmu detektoru katrā telpā, izņemot, protams, tās, kurās varētu rasties viltus trauksmes: virtuve, katlutelpa. No dūmu detektora nebūs labuma, ja tos novietos tuvu ventilācijas iekārtām, jo tās izkliedēs dūmus, ja tādi būs radušies, un aizkavēs detektora impulsu. Nav arī ieteicams detektoru novietot kādā no griestu stūriem, jo tur dūmi nonāks vēlāk. Tomēr katram dūmu detektoram tehniskajā aprakstā jābūt norādītiem tā ekspluatācijas galvenajiem raksturlielumiem: kontrolējamai platībai (maksimāli tā var sasniegt līdz 60 m2), maksimālajam telpas augstumam (līdz 5m), maksimālajam attālumam līdz nākamajam dūmu detektoram (ap 8m), minimālajam attālumam no gaismas ķermeņiem un ventilatoriem (ap 1m) un no sienām (vismaz 0,5m). Ja šķiet, ka drošībai nepieciešamas ierīces, kas signalizētu par nelaimes izcelšanos arī virtuvē vai katlutelpā, šīm telpām iespējams izmantot specializētus detektorus, kas lieki neizraisīs viltus trauksmi, reaģējot uz piedegušas olas vai tostermaizes dūmiem. Šīm telpām var izmantot siltuma (termodetektorus) vai kombinētos gāzes detektorus, kas nostrādās, attiecīgi sajūtot gāzi vai temperatūras svārstības. Tomēr, kā atdzīst speciālisti, šādas ierīces ir ļoti specifiskas, kas nav īpaši pieprasītas un populāras ikdienas patērētāju vidū. Visefektīgākā pārbaude, vai dūmu detektori izvietoti pietiekamā daudzuma, ir pārliecināties par ierīces signāla dzirdamību visā mājā vai dzīvoklī. Ja signāls nav pietiekami dzirdams visās telpās, jāizvieto papildus ierīces.

Uzstādīšana

Dūmu detektors ir samērā vienkārša ierīce. Iegādājoties komplektā līdzi ir arī baterija (Krona tipa 9V baterija vai arī parastās pirkstiņu baterijas - atkarībā no modeļa) un skrūves piestiprināšanai. Pie griestiem vai pie sienas piestiprina dūmu detektora bāzi jeb plati, kura nemainīgi tur atradīsies visu laiku. Kad tas izdarīts, dūmu sensoru pārbauda ar testa taustiņu. To var izdarīt, stingri nospiežot testa pogu vismaz uz piecām sekundēm. Dūmu trauksmes iekārta izdos trīs īsus skaņas signālus, kuriem sekos divu sekunžu pauze, un tad tas atkārtosies. Trauksme var skanēt vēl dažas sekundes pēc testa pogas atlaišanas. Šādi testēt iekārtu vēlams pēc atgriešanās no garāka atvaļinājuma vai kad mājās vairākas dienas neviena nav bijis. Pēdējā uzstādīšanas procesa darbība ir detektora pieskrūvēšana pie piestiprinājuma plates, ko var vienkārši izdarīt, tikai pagriežot to pulksteņrādītāja virzienā. Pats detektors neaizņem daudz vietas - lielākie no tiem ir ar 15 cm diametru. Būtiski atcerēties, ka reizi gadā jānomaina baterija un periodisku jāiztīra detektors. Ir dūmu detektori, kas paši ar īpašu skaņas signālu atgādina par nepieciešamību nomainīt bateriju, tomēr tie ir salīdzinoši dārgi modeļi. Lētākiem modeļiem ik pēc laiciņa iedegas sarkana lampiņa, kas liecina par detektora darbību, - ja tā nedeg, tas nozīmē, ka baterija ir tukša. Dūmu detektora tīrīšana ir tikpat vienkārša kā visa šī ierīce, nekā lieka vai sarežģīta. Dūmu trauksmes iekārta jātīra aptuveni reizi mēnesī. Tīrīšana nozīmē putekļu un netīrumu izpūšanu no ierīces, lai tie netraucētu tās darbību. Šo procedūru var veikt ar mehānisku gaisa pūšanas ierīci, iztīrot dūmu trauksmes iekārtas visas puses.

Papildu iespējas

Dārgākajām dūmu detektoru ierīcēm iespējamas dažas ekstras, ar kurām visas ierīces nav aprīkotas. Piemēram, vairāku detektoru savienošana ar kabeļiem. Šo trauksmes ierīču uzstādīšanai nepieciešama profesionāļu palīdzība, jo tās jāsavieno vienotā tīklā, kas nodrošina ierīču vienotu signalizēšanas darbību un to, ka trauksme tiek izziņota arī apsardzes firmas kopējā sistēmā. Slavenu dizaineru veidotus dūmu detektorus dažādās variācijās nav iespējas iegādāties, tomēr pastāv nelielas izvēles iespējas. Krāsu paletē var izvēlēties galvenokārt triju krāsu dūmu detektorus - tradicionāli baltus, pelēkus un melnus, kas ir mazāk populāri.

Kad iedarbojas trauksmes signāls?

Ja telpā dūmu koncentrācija kļūst veselībai bīstama, dūmu detektors iedarbojas un dod signālu. Trauksmes skaņas tās var izdot tikai tad. Kad tās konstatē dūmus, tāpēc ļoti svarīga ir ierīces pareiza uzstādīšana. Dūmu trauksmes ierīces konstatē sadegšanas daļiņas, bet nekonstatē karstumu gaisā, liesmu vai gāzi. Ja, pārbaudot telpu, noskaidrojas, ka tas bijis viltus trauksmes signāls (telpā ieklīduši cigarešu dūmi, pastiprināta putekļu koncentrācija vai virtuvē piedeguša ēdienu dūmi), nekavējoties jāizskrūvē ierīce no bāzes un jāizņem baterija, lai spalgais signāls apklust. Tad vajadzētu novērst cēloni, kas izraisījis detektora skaņas signāla ieslēgšanos, iztīrīt ierīci un uzstādīt to atpakaļ. 

lvenes

Laiks noskatīt dūmu detektorus!

 

Vakances!

 

Jaunākās akcijas!

 

Darba laiks darba dienās

9:00 - 17:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās nestrādājam!

Kontakti

 

 + 371 29470407 

  info@grenadeserviss.lv