juras administracijaLatvijas-ugunsdzsju-asocicija

Sazinieties ar mums jau šodien!

 + 371 29470407 

info@grenadeserviss.lv 

OBJEKTU APSEKOŠANA UN UGUNSDROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Lai pārliecinātos par objekta ugunsdrošību un ugunsdrošības stāvokļa atbilstību normatīvajiem aktiem, nepieciešams periodiski veikt objekta ugunsdrošības apsekošanu un novērtēt tā ugunsdrošības stāvokli. Ekspluatācijas esošo objektu ugunsdrošības stāvokļa atbilstību Latvijā reglamentē Ugunsdrošības noteikumi, kā arī dažādi saistošie Latvijas un Eiropas standarti.

Objekta ugunsdrošības stāvokļa novērtējumā jāveic: objekta rīcībā esošās tehniskās projekta dokumentācijas izvērtēšana, ugunsaizsardzības sistēmu darbības pārbaude to atbilstība normatīvajiem aktiem, ugunsdzēsības aprīkojuma atbilstības novērtējums, objekta teritorijas novērtējumus, objekta telpu novērtējums un objekta ugunsdrošības dokumentācijas novērtējums. Grenade&Serviss visā Latvijā veic objektu ugunsdrošības apsekošanu, veic ugunsdrošības novērtēšanu un sagatavo pārskatu par objekta ugunsdrošības stāvokli.

Grenade&Serviss objekta ugunsdrošības stāvokļa apsekošanā iesaista vairākus darbiniekus-ekspertus: ugunsaizsardzības sistēmu tehniķus, ugunsdrošības speciālistus un ugunsdzēsības aprīkojuma meistarus, lai veiktu pilnīgu objekta ugunsdrošības stāvokļa izvērtēšanu.

lvenrues

Laiks noskatīt dūmu detektorus!

 

Vakances!

 

Jaunākās akcijas!

 

Darba laiks darba dienās

9:00 - 17:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās nestrādājam!

Kontakti

 

 + 371 29470407 

  info@grenadeserviss.lv